O firmie

Nowoczesna firma, o ugruntowanej pozycji w branży bieżnikowania opon

Potężne inwestycje i dynamiczne zmiany w zakresie infrastruktury i zarządzania, jakie miały miejsce w kilku ostatnich latach, postawiły firmę w kategorii liderów branży. Park maszynowy FBO Rubber Technology S. A. jest jednym z najnowocześniejszych w Europie. Linie do bieżnikowania, w technologii na zimno i na gorąco, zostały zbudowane z wykorzystaniem innowacyjnych systemów i technologii uznanych producentów.

Najnowsza linia produkcyjna do bieżnikowania opon 22,5” w technologii na gorąco, dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym, przy jednoczesnym poprawieniu opłacalności i wydajności produkcji, spełnia najsurowsze normy technologiczne i środowiskowe. Produktem nowej linii są świetnie przyjęte przez rynek opony ADAMEX i WINITYRE.

Do produkcji opon stosujemy wyłącznie komponenty najwyższej jakości, opierając się na doświadczeniu i renomie światowych producentów. Naszym priorytetem są: jakość, niezawodność oraz zadowolenie klienta.

W roku 2013 gościliśmy w FBO Rubber Technology S.A. ekipą programu TVN Turbo „Polak potrafi”. Relację z tej wizyty można obejrzeć poniżej: